۶ найкращих програм бюджетування ۲۰۲۱ року

без категорії

Будьте в курсі власних фінансів, бачачи, де ваші гроші надходять і йдуть. Насправді, нещодавно я найняв службу управління мобільністю підприємств і можу поділитися цими знаннями зі своєю командою. Однією з основних переваг, пов’язаних з Goodbudget, є те, що ви можете створити спільний бюджет у своєму домогосподарстві. Goodbudget працює з різними пристроями iPhone та Android, тому не має значення, що використовують інші.

Свіже рішення для управління грошима

ми визначили деякі варіанти якості на основі ціни, видатних особливостей, відгуків клієнтів та сторонніх розробників, досвіду користувачів тощо. Ми порівняли понад десяток бюджетних програм, удосконаливши їх функції, простоту та доступність для багатьох пристроїв. Додаток також дозволяє встановити дату без боргів, а потім створює план погашення боргу разом із візуальними елементами. Створіть ціль, включаючи орієнтовні витрати та терміни, а також Монетний двір враховує план у своєму бюджеті. Якби я взяв свою собаку до ветеринара минулого місяця, я міг би додати цю категорію до свого бюджету.

Чи варто купувати додаток або працювати з безкоштовним?

Після того, як ви надаєте банківські дані з встановленим додатком для особистих фінансів, подібним до того, що в цьому списку, ви надаєте додатку доступ лише для читання. Завдяки такому доступу ви надаєте їм дозвіл бачити вашу активність, але не вносити жодних змін. Банківський рахунок, застрахований FDIC, який дозволяє створювати регулярні депозити з метою заощадження для короткострокових фінансових цілей як знайти іпн по прізвищу.

Акція: Отримайте ۵ додатків безкоштовно за допомогою Parallels

Інформаційна панель надає два різні зображення того, як ви витрачаєте гроші – як у формі діаграми, так і у формі календаря. Платформа працює в кілька етапів, де ви вибираєте фінансові цілі, які є для вас найбільш важливими, потім додаєте свої банківські рахунки та встановлюєте свій дохід. Але цей інструмент допомагає відстежувати ваші витрати та витрати, допомагає відстежувати та скасовувати підписки, переказувати гроші на різні рахунки в програмі та багато іншого. Давайте розглянемо декілька безкоштовних опцій програм для особистих фінансів, які допоможуть вам ефективно управляти своїми грошима. При виборі будь-якого рішення з грошима вибір, з яким фінансовим програмним забезпеченням чи програмами для особистих фінансів буде залежати, залежить від ваших поточних потреб. Він також відстежує ваш кредитний рейтинг, і ви навіть можете додавати майбутні рахунки та отримувати нагадування, якщо вони надійдуть до оплати.

Найкращий додаток для економії грошей: Trim

Але тисячі користувачів клянуться цим додатком, і багато хто стверджує, що економія від використання YNAB значно перевищує вартість. Редактори CNET самостійно вибирають кожен продукт і послугу, які ми охоплюємо. Хоча ми не можемо переглянути кожну доступну фінансову компанію чи пропозицію, ми прагнемо зробити всебічне, суворе порівняння, щоб ви могли виділити найкращі з них. Коли ви подаєте заявку на послуги чи товари за нашими посиланнями, ми можемо заробити комісію.

Найкращі пропозиції кіберпонеділка та кібертижня для Mac з ۲۰۲۰ року

Крім того, якщо ви створюєте прямий депозит на свій рахунок Chime, ви можете отримати свою зарплату на два дні раніше, ніж у звичайному банку. Він також відстежує ваші витрати та пропонує персоналізовані рекомендації щодо економії. Нарешті, Empower пропонує близько ۲۵۰ доларів США до позики до зарплати без затримки комісій, відсотків або перевірки кредиту – що може стати порятунком, якщо у вас є надзвичайні витрати, а також ваш банківський рахунок закінчується. Ви використовуєте програми для смартфонів від побачень до відстеження вагітності. Чому б не скористатися додатком для управління фінансами? Ми зібрали найкращі програми для особистих фінансів, які допоможуть вам почуватися впевненіше у фінансах, заощадити гроші та точно знати, куди йде кожен долар.

Фінансове програмне забезпечення безпечне?

Готівка поділяється на різні категорії та розміщується у цифрові “конверти”. Як тільки конверт порожній, ви закінчуєте витрачати кошти з тієї категорії за місяць. Кожен із цих додатків пропонує цінні інструменти бюджетування, які можуть бути корисними залежно від ваших конкретних потреб та ситуації. Але Honeyfi – це далеко не те, що ви не хочете, щоб ваш партнер бачив.

Як я виплатив ۵۰ ۰۰۰ доларів особистого боргу за п’ять років

Цей сайт не буде включати всі компанії чи товари, доступні на ринку. По-друге, ми також включаємо посилання на пропозиції рекламодавців у деякі з наших статей; ці “партнерські посилання” можуть приносити прибуток нашому веб-сайту, коли ви натискаєте на них. Ось набір наших партнерів, які пропонують товари, для яких ми маємо афілійовані посилання. Додаток розраховує відповідний загальний депозит на вашому ощадному рахунку або пенсійному рахунку щодня, забираючи завдання від вас. Все, що вам потрібно зробити, це

Швидше проти особистого капіталу

Просто клацніть на діаграмі, щоб відвідати сторінку, яка відображає деталі вашого бюджету. Ви побачите, звідки надходять ваші заробітки і куди ви витрачаєте гроші. Програмне забезпечення надає навчальні посібники, які допоможуть вам вирішити деякі з жорстких фінансових тем із вашими фінансами та бюджетом. Електронні таблиці – це популярна форма управління грошима, але іноді їх досить складно організувати. Я часто використовую Credit Karma, а вміст допоміг мені також запобігти крадіжці крадіжки особистих даних.

Види страхування

Повідомляючи «Особистий капітал», скільки доходів ви очікуєте мати на пенсії, «Особистий капітал» обчислює, наскільки ви перебуваєте на шляху або поза ним. Аналізатор інвестицій робить те ж саме для інвестицій, щоб побачити, де ваші існуючі інвестиції та запаси можуть бути диверсифіковані для покращення вашої прибутковості. Наприклад, аналізатор пенсійного збору відразу визначає райони, де ви цілком можете отримати розірваний або вищий платіж у розмірі ۴۰۱ тисяч адміністративних або управлінських зборів. Це не означає, що гикавка трапляється не стільки, скільки залежить від технічних змін, створених фінансовими установами, але це набагато надійніше, ніж Quicken.

Додаток відстежує ваші витрати та визначає прості методи економії грошей. Перегляньте всі свої рахунки одночасно з графіком для кожної категорії витрат і заробітку – позики, іпотеки, майнові активи, пенсійні заощадження тощо -, щоб легко побачити зростання та спад. Існує можливість пов’язати кілька карток та банківських рахунків із додатком Mint і миттєво переглянути наявні кошти.

щомісячний бюджет і може вжити заходів, якщо ви перевитратите. Ймовірно, одне з найпопулярніших програм для бюджетування на ринку – ВАМ ПОТРІБНИЙ БЮДЖЕТ. У більшості також є платні версії, які дозволяють отримати більше функцій, але вам не потрібно ніколи реєструватися, якщо вам це не потрібно.

Pocketguard – це програма для бюджетування, яка надає широкий огляд ваших заробітків та звичок витрат. Крім того, він має додаткові функції, такі як можливість зменшити ваші витрати та попередити вас про шахрайство. Додаток пропонує кілька функцій, включаючи складання бюджету, відстеження портфеля, управління готівкою та найкращі у своєму класі фінансові калькулятори, які допоможуть вам встановити та досягти фінансових цілей.

  • Це також добре для відстеження всього, що дозволяє сканувати квитанції за допомогою мобільного додатка та імпортувати їх по дорозі.
  • базовий сервіс коштує $ ۹,۹۹ / рік, але не імпортує транзакції автоматично.
  • Я закінчив знімати його, оскільки він не безкоштовний (ну програма є, але частина робочого столу – ні), а решта були безкоштовними.
  • Основною місією YNAB, як і слід було очікувати, є допомогти вам зменшити перевитрату коштів і запобігти пережиттю від зарплати до зарплати.

Moneydance має всі функції Quicken, включаючи Інтернет-банкінг та платежі за рахунками, вкладення рахунків і, можливо, має кращі інструменти відстеження інвестицій та бюджетування, ніж Quicken. Уоллі допомагає побачити, скільки ви витратили на допомогу в будь-який момент місяця. Він має елегантний користувальницький інтерфейс, який включає кілька варіантів графіків, включаючи графіки для відстеження ваших фінансових цілей та заощаджень. Загалом, це схоже на інші програми, про які ми тут розповідали, але це ще один варіант, який варто перевірити. додаток для особистих фінансів, оскільки вам потрібно заощадити додаткові гроші, тоді Empower варто перевірити.

Додаток дозволяє сканувати квитанції та інші документи, перетворюючи інформацію в записи журналу. За допомогою калькулятора заощаджень визначте, що ви повинні витрачати в кожній категорії щомісяця.

Проводячи бізнес понад ۳۰ років і якому довіряють набагато більше ۱۷ мільйонів членів по всьому світу, Quicken став одним з найбільших програм особистого фінансування на землі. Ви можете переглядати всі свої фінансові рахунки та операції в одному місці, як і попередні програми у нашому списку, однак Prism справді блищить щодо відстеження рахунків та управління платежами. У нашому наборі програм для особистих фінансів номер ۷ – це Personal Capital. Ще однією невеликою перевагою використання кожного долара є те, що ви можете взаємодіяти з експертом з управління грошима, який зможе допомогти вам у вирішенні ваших фінансових цілей. Перелік додатків для персональних фінансів та цифри, згадані нижче, складені з різних джерел в Інтернеті, таких як Mashable.com, Forbes.com та ВСЬОГО СУМИ.com.

Simplifi by Quicken посідає найкраще місце за грошовими потоками завдяки ефективним можливостям відстеження програми. Це ваш найкращий варіант, щоб не відставати від того, скільки ви можете витратити між своїми зарплатами. Додаток пропонує безкоштовну ۳۰-денну пробну версію, і тоді ви будете платити $ ۲,۹۹ щомісяця (щорічно виставляється $ ۳۵,۹۹) або $ ۳,۹۹ щомісяця, якщо ви вирішите ніколи не платити авансом. Кейт Доре, кандидат на сертифікацію CFP, є експертом з питань боргу, кредитних балів, банківських продуктів, іпотеки, інвестицій, податків, страхування, планування нерухомості та позик на освіту студентів. Робота Кейт з’являлася в таких торгових точках, як Business Insider, журнал “Фінансове планування”, MagnifyMoney, Credit Karma та журнал “Прості гроші”.

Кожен додаток має унікальний підхід, тому ви, ймовірно, знайдете такий, який відповідає вашим організаційним потребам. По-перше, ми пропонуємо рекламодавцям платні місця розміщення, щоб представити свої пропозиції. Компенсація, яку ми отримуємо за ці місця розміщення, впливає на те, як і де пропозиції рекламодавців відображаються на веб-сторінці.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه بر اساس بخش ها